دبیرخانه هیات امناء استان کرمان

در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی کرمان مطرح شد: سیدطه هاشمی: 45 رشته برای اجرای طرح اخلاق حرفه‌ای شناسایی شده است

۰۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۹:۱۳ کد : ۱۱۵۸۴ اخبار واحد
تعداد بازدید:۶۳۸
در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی کرمان مطرح شد:  سیدطه هاشمی: 45 رشته برای اجرای طرح اخلاق حرفه‌ای شناسایی شده است

جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان دیروز با حضور دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، حجت‌الاسلام مجید انصاری، معاون حقوقی رئیس‌جمهور، حجت‌الاسلام محمود دعایی، محمدمهدی زاهدی، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و اعضای دیگر این هیات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی واحد کرمان به نقل از خبرگزاری آنا، دکتر سیدطه هاشمی در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان درباره طرح‌های بنیادی مطالعات فرهنگی گفت:‌ «ما در استان‌ها طرح‌هایی نظیر اخلاق حرفه‌ای، طرح علم در محضر قرآن، مفاخر و مشاهیر، سبک زندگی و توسعه زبان فارسی را در دستور کار داریم. در زمینه اجرای طرح اخلاق حرفه‌ای 45 رشته شناسایی شده است و استان کرمان نیز ماموریت‌هایی در این زمینه دارد. پیش از این عمدتا اخلاق حرفه‌ای از طریق اعضای هیات علمی به دانشجویان منتقل می‌شد ولی ما اعتقاد داریم که باید کارهای جدی در این زمینه انجام شود.»

او درباره طرح‌های ماندگار فرهنگی گفت: «تصمیم داریم از مناسبت‌محوری خارج شویم و کارهای ساختاری انجام دهیم. جشنواره باستانی پاریزی و کنگره خواجوی کرمانی از جمله طرح‌های ماندگاری است که در استان کرمان دنبال می‌شود.»

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی همچنین از برگزاری جشنواره هنری در استان کرمان خبر داد که حدود 9 هزار اثر هنری از سوی دانشجویان غیر از رشته‌های هنری ارائه شده است.

او گفت: «از طریق دانشگاه آزاد اسلامی هنرمندان و چهره‌های مختلف علمی، ورزشی و سیاسی به کشور معرفی شده‌اند. ظرفیت‌های دانشگاه‌ آزاد اسلامی هنوز به طور کامل معرفی نشده است و تصمیم داریم در همه زمینه‌ها به صورت فعالانه عمل کنیم.»

 


نظر شما :